Kategória:

Az InnovaTools Kft.

Értékesítő munkatársat keres.

Cégünk újonnan induló forgácsoló szerszám értékesítő üzletága, értékesítői csapatába munkatársat keres. Ideális pályázónk szakmai tudást és eredményes értékesítési gyakorlatot szerzett hasonló termékek értékesítésében, vagy iparvállalatnál dolgozó kolléga forgácsolástechnikai ismerettel, aki szívesen váltana az értékesítés irányába. Az angol vagy német nyelvtudás előny, de nem feltétel.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség (gépi forgácsoló)
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú önállóság
  • B kategóriás jogosítvány

FELADATOK:

  • Kapcsolattartás a vállalat meglévő partnereivel
  • Új partnerek felkutatása, kapcsolatépítés
  • Szakmai tanácsadás
  • Ajánlatok előkészítése. valamint a kiadott ajánlatok nyomon követése

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes bérezés
  • Nyugodt, kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil háttérrel rendelkező magyar vállalatnál.
  • Kötetlen munkaidő
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör
  • Céges autó magánhasználattal, mobiltelefon, laptop…

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Minimum 5 év – műszaki területen eltöltött szakmai tapasztalat

ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Értékesítési területen szerezett szakmai tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvtudás

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, az alábbi e-mail címre küldje önéletrajzzal egybekötött jelentkezését!